Hakkımızda

Şirketimiz ELİDEMİR ELEKTRİK adı altında 1994 yılında faaliyetine başlamış 04/11/2014 tarih ve 8689 sayılı resmi gazetede yayınlanan ana sözleşme ile ORSA MEKATRONİK İNŞAAT TAAHHÜT PROJE TASARIM ELEKTRİK PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ haline gelmiş ve faaliyetlerine devam etmektedir.
İnşaat sektörü içerisinde donanımlar arasında en önemlilerinden biri olan elektrik-elektronik tesisat donanımları hızla gelişen teknoloji paralelinde yerini almaktadır.

Bu doğrultuda otel,hastane,ticaret merkezi ,banka merkez ve şubeleri,Türk Telekom birimleri,üniversite,cami,endüstriyel tesisler,fabrikalar,toplu konut uygulamaları gibi gelişen teknolojinin her türlü uygulamalarının yer aldığı pek çok yapıda firmamız anahtar teslim kavramı çerçevesinde işin temelinden başlayarak her aşamasında tecrübeli ve uzman kadrosu ile kurulduğu tarihten günümüze kadar her türlü taahhüt hizmeti vermekte olup işin kesin kabulüne kadar tüm süreçlerde faaliyet göstermektedir.

 

Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile ,üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamış olup,yıllar sonra dahi yaptığı taahhütlerin arkasında olarak müşterilerine güven vermiştir.
Tüm projelerimizde ana hedef müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktır…